Wyciągi

Urządzenia filtrujące

Wyciągi

Urządzenia filtrujące

Urządzenie filtrujące
w opracowaniu

Urządzenie filtrujące FILTROBOX 1500

Urządzenie filtrowentylacyjne Filtrobox 1500 jest przeznaczone do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń pyłowych powstających w trakcie różnorakich procesów technologicznych.  Doskonale nadaje się do oczyszczania powietrza z pyłów i dymów spawalniczych, szlifierskich oraz  podczas przesypywania produktów pylących np. na linii pakowania mleka w proszku, farby proszkowej czy innych.

Jest w pełni przemysłowym urządzeniem filtrującym przeznaczonym do pracy ciągłej, do warunków ciężkich. 

Urządzenie Filtrobox 1500 zostało wyposażone w dwa otwory ssące o średnicy 160mm, jeden umieszczony
w górnej płycie urządzenia, drugi w ścianie bocznej.

Dodatkowo konstrukcja urządzenia pozwalana na zainstalowanie na obudowie stojącego ramienia odciągowego typu Solid-RX o zasięgu do 2, 3 i 4m.
Do montażu ramienia służy otwór ssący umiejscowiony na górnej płycie obudowy.

Urządzenie nie może być stosowane w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Urządzenie nie nadaje się również do przetłaczania powietrza zawierające pyły stwarzające ryzyko zapłonu lub wybuchu.

Urządzenie filtrujące FILTROBOX 1500 MAX

Urządzenie filtrowentylacyjne Filtrobox 1500 Max jest przeznaczone do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń pyłowych powstających w trakcie różnorakich procesów technologicznych. Doskonale nadaje się do oczyszczania powietrza z pyłów i dymów spawalniczych, szlifierskich oraz podczas przesypywania produktów pylących np. na linii pakowania mleka w proszku, farby proszkowej czy innych. Jest w pełni przemysłowym urządzeniem filtrującym przeznaczonym do pracy ciągłej, do warunków ciężkich.


Urządzenie Filtrobox 1500 Max zostało wyposażone w dwa otwory ssące o średnicy 160mm, jeden umieszczony w górnej płycie urządzenia, drugi w ścianie bocznej. Dodatkowo konstrukcja urządzenia pozwalana na zainstalowanie na obudowie stojącego ramienia odciągowego typu Solid-RX o zasięgu do 2, 3 i 4m. Do montażu ramienia służy otwór ssący umiejscowiony na górnej płycie obudowy.


Urządzenie nie może być stosowane w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Urządzenie nie nadaje się również do przetłaczania powietrza zawierające pyły stwarzające ryzyko zapłonu lub wybuchu.