Oferta Filtronik

page3-img1

WPU-K Wentylator Promieniowy Uniwersalny w wykonaniu kołnierzowym

Wentylator Promieniowy Uniwersalny w wykonaniu kołnierzowym typu WPU-K jest podstawowym urządzeniem stosowanym w instalacjach wyciągów stanowiskowych.

Zobacz

page3-img1

WPU-D Wentylator Promieniowy Uniwersalny w wykonaniu dachowym

Wentylator Promieniowy Uniwersalny w wykonaniu dachowym typu WPU-D jest podstawowym urządzeniem stosowanym w instalacjach wyciągów stanowiskowych.

Zobacz

page3-img1

WPU-M Wentylator Promieniowy Uniwersalny w wersji mobilnej

Wentylatory Promieniowe Uniwersalne w wersji mobilnej typu WPU-M są urządzeniami specjalnie zaprojektowanymi do odciągania zanieczyszczeń pyłowo gazowych takich jak dymy spawalnicze czy spaliny samochodowe.

Zobacz

page3-img1

WP-E/ Ex- wentylatory kołnierzowe w wykonaniu Ex

Wentylatory kołnierzowe WP-E/Ex przeznaczone są do pracy w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, w których może wystąpić atmosfera wybuchowa tj. mieszanina substancji palnych w postaci gazów, par i mgieł z powietrzem.

Zobacz

Filtronik Poleca

  • RAMIONA SSĄCE ERGO

    Ramiona ERGO są przeznaczone do odciągania pyłów i gazów spawalniczych, a także innych drobnych pyłów bezpośrednio u źródła emisji, nie dopuszczając do ich rozprzestrzeniania się w pomieszczeniu i wdychania przez ludzi....
    Zobacz Wyciag
  • Wyciąg RAK

    Urządzenia typu RAK przeznaczone są do oczyszczania powietrza z dymów spawalniczych powstających na ruchomych lub stałych stanowiskach pracy.Zanieczyszczone powietrze zasysane jest ze stanowiska pracy do urządzenia filtrowentylacyjnego przez ramiona odciągowe typu ERGO, gdzie jest oczyszczane, a następnie powraca do przestrzeni produkcyjnej....
    Zobacz Wyciag