Mobilny Odsysacz spalin HURAGAN

Mobilny Odsysacz Spalin Huragan jest skutecznym odciągiem spalin z układów wydechowych pojazdów silnikowych w tym pojazdów specjalnych. Urządzenie we wszystkich wielkościach jest wyposażone w koła jezdne, wyłącznik, kabel zasilający zakończony wtykiem oraz praktyczną tacę na narzędzia, śruby itp.

Cechą charakterystyczną Mobilnego Odsysacza spalin Huragan jest elastyczny wąż zakończony ssawką spalin na ssaniu urządzenia. Pozwala to na podłączenie się z wyciągiem do pojazdów stojących na kanale inspekcyjnym czy podnośniku. W przeciwieństwie do wyciągów wyposażonych w sztywny układ ssący wyciąg spalin Huragan można bez kłopotu podłączyć do rury wydechowej umieszczonej pod podwoziem pojazdu czy między osiami.

Dla wygody osoby obsługującej urządzenie wyposażyliśmy w praktyczny uchwyt do prowadzenia wyciągu po posadzce. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu podczas przemieszczania odsysacza Huragan nawet wysokie osoby nie muszą się schylać. Mobilne Odsysacze Spalin Huragan są urządzeniami posiadającymi wszelkie wymagane prawem dokumenty wymagane w warsztatach czy Stacjach Kontroli Pojazdów.

Szczegóły techniczne - na indywidualne zapytanie.